Volkswagen Golf in de Oostenrijkse Alpen

De nieuwe Volkswagen Golf wordt momenteel in de Alpen aan tests onderworpen. Onze fotograaf wist de zesde generatie van de Volkswagen Golf op de gevoelige plaat te leggen. Deze spyshots tonen een goed beeld van hoe de zesde generatie van de Golf eruit komt te zien.
Zesde generatie met herkenbare lijnen
De zesde generatie van de Golf borduurt duidelijk voort op het concept van generatie vijf. De basislijnen komen overeen met de huidige best-seller en dat lijkt een verstandige keuze. Volkswagen zal echter wel meer aandacht besteden aan een sportieve look, iets dat de concurrentie ook doet. Op eerdere spyshots konden wij al wat laten zien van de Golf zes. Op dat moment werd de auto getest in de snikhete woestijnen van Californië. Deze spyshots - die meer details tonen - zijn genomen in de Oostenrijkse Alpen. De laag met camouflage is enigszins afgenomen en door het doek heen kunnen wat wat details zien. Op de eerste officiële foto´s moeten we nog wachten tot 2008.
Eind 2008 leverbaar
Zoals het er nu op lijkt zal de nieuwe Golf eind 2008 al bij de dealers staan. Het gaat om een nieuw model, dat echter ook gebruik maakt van techniek van de Golf V. Feitelijk spreken we hier van een rigoureuze facelift.