Opel Vectra OPC ondergaat hogesnelheidstesten

De nieuwe Opel Vectra OPC draait momenteel snelle testronden op de Nürburgring. Het model zal een jaar later debuteren dan de gewone Vectra en de ontwikkeling is dan ook nog in volle gang. Onder de motorkap van de Vectra OPC komt een V6 met minimaal 300 pk.
Sportieve aankleding
Uiterlijk zullen de verschillen tussen de OPC en de gewone Vectra duidelijk zijn. Een grotere voorspoiler, grotere luchtinlaten en een flinke spoiler op de achterklep bepalen de hoofdlijnen. Verder zullen lichtmetalen wielen met maatje 18 inch, een set zijskirts en een sportief interieur mede het beeld bepalen.
Minimaal 300 pk
Onder de motorkap zal Opel een door OPC gekietelde V6 monteren. De motor wordt geassisteerd door een turbo en levert minimaal 300 pk. Het sportonderstel moet al het geweld in goede banen weten te leiden.
Zomer 2009
Zoals gezegd volgt de OPC-versie een jaar later dan het gewone model. De nieuwe Vectra OPC staat dan ook voor de zomer van 2009 gepland.