Nissan Note ondergaat vernieuwingen

De Note is nog niet eens zo heel lang in ons midden, maar is nu al toe aan z’n tweede facelift. Daar waar de vorige bescheiden was, is de tweede uitgebreider en duidelijker zichtbaar. Ook onderhuids zijn er wijzigingen.
Onderhuids
Technisch is er ook het één en ander gewijzigd. De 1.4 liter benzine met 88 pk blijft even sterk, maar stoot met 139 gr/km minder CO2 uit. De 1.5 liter DCi-diesel is met een CO2-uitstoot van 119 gr/km voortaan 17 gram per kilometer schoner. Bij beide motoren is dit mogelijk gemaakt door de andere versnellingsbakverhoudingen en een beter geprogrammeerd motormanagement. Het onderstel is voortaan iets comfortabeler en de besturing iets aangescherpt.
Parijs
De gefacelifte Nissan Note zal worden onthuld op de Autosalon van Parijs. Kort daarna zal de auto in de showrooms te vinden zijn. In hoeverre de prijzen veranderen zal het Japanse merk tijdens de presentatie bekendmaken.