Alfa Romeo 4C Spider fors duurder dan Coupé

Je moest al een behoorlijk verstokt zijn aan de Alfa Romeo 4C om tot de koop van een exemplaar over te gaan. Met de aangepaste prijsstelling voor de Coupé en de nu gecommuniceerde prijs van de 4C Spider gaat die vlieger nog verder op.
4C Spider
Vergelijkbaar uitgerust is ook de 4C Spider. Alfa Romeo voorziet de open tweezitter standaard van onder meer cruise control, parkeersensoren achter, het Alfa Romeo HiFi audio systeem, carbon sportstoelen, lederen opbergtas voor tussen de stoelen en rode afdekhoes voorzien van 4C-logo.Zoals reeds bekend komt deze uitrusting bovenop de 240 pk sterke viercilinderturbo die je in 4,5 seconden naar de 100 km/h laat accelereren en een topsnelheid kan geven van 257 km/h. Maar daarvoor wil Alfa ook minstens € 81.550,- terug. En dat is Lotus-territorium, alsook een vijver waarin de Porsche Cayman van zich afbijt.
Hardtop in aantocht
De Alfa 4C Spider staat vanaf eind 2015 bij de dealer. In eerste instantie is de auto voorzien van een stoffen dak. Een hardtop van carbon komt later beschikbaar, net als het op de 4C Spider Concept gebaseerde Akrapovič uitlaatsysteem.